Informacja

Producenci

Ostatnio przeglądane

LALKA AMELKA JA ROSNĘ-1228 Zobacz większe

LALKA AMELKA JA ROSNĘ

4302

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

129,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Lalka Amelka Ja naprawde  rosnę. Lalka, która stanie się przyjaciółką Twojego dziecka!
 
  • Lalka Amelka rozwija u dziecka wrażliwość i uczy odpowiedzialności
  • Wykonana z materiałów wysokiej jakości, co pozwala ustawić ją w różnych pozycjach
  • Lalka rośnie w oczach dziecka!
  • Idealna towarzyszka zabaw do pobudzania wyobraźni dziecka

Zabawa lalkami to dla dziecka okazja do rozwinięcia swojej wyobraźni, a także rozwinięcia swej empatii i nauczenia się nazywania swoich emocji. Lalki pozwalają dzieciom także naśladować zachowania dorosłych, co może przyczynić się do nauki, czym jest odpowiedzialność.
Wspaniała, rozwijająca zabawa!

Lalka Amelka od Madej to interaktywna lalka, którą Twoje dziecko pokocha od razu! Lalkę wykonano z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo elastyczna i można ustawić ją w różnych pozycjach. Lalka Amelka ubrana jest w piękne, różowe ubranko. Ponadto Amelka potrafi rosnąć! Zabawa tą lalką pozwoli Twojemu dziecku rozwinąć kreatywne myślenie, empatię, a także umięjętności opiekowania się młodszymi.
Zaopiekuj się Amelką!

Amelka ma na sobie piękne różowo-granatowe ubranko, które można zdjąć i uprać. Ma przyjazną buzię, duże oczka, a jej włosy można układać w fantazyjne fryzury. Ponadto lalkę można karmić dołączoną butelką - lalka potrafi o to poprosić, gdyż wypowiada kilka zdań w języku polskim łągodnym, przyjaznym głosem. Ponadto po nakarmieniu lalki butelką i łyżeczką zaczyna rosnąć - ok 3 cm w górę! Lalka Amelka chce się zaprzyjaźnić! Zabierz ją na spacer, posłuchaj jej, zrób jej fantastyczną fryzurę i popraw jej ubranko, aby zawsze wyglądała zjawiskowo!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

LALKA AMELKA JA ROSNĘ

LALKA AMELKA JA ROSNĘ