Informacja

Producenci

Ostatnio przeglądane

ROSSMAX TERMOMETR ELEKTRYCZNY 10 CM-1116 Zobacz większe

ROSSMAX TERMOMETR ELEKTRYCZNY 10 CM

2994

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

145,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Najbardziej zaawansowany flagowy model renomowanej, szwajcarskiej firmy Rossmax.

HC700 z detektorem na podczerwień oraz układem optycznym" telephoto" umożliwiającym dokładny pomiar temperatury ciała dzieci i dorosłych na skroni w czasie 1 sekundy.

Zaletą stosowania termometru bezdotykowego jest łatwy i szybki pomiar, który odbywa się około 10 cm od czoła, dzięki temu zapobiega przenoszeniu chorób, tak jak to ma miejsce w przypadku innych metod pomiarowych. Dzięki wyjątkowej technologii termometr zapewnia zawsze precyzyjny i niezależny od zewnętrznych źródeł ciepła odczyt temperatury.

Model HC700 posiada podświetlany ekran w czasie pomiaru temperatury i możliwość wyłączenia sygnału dźwiękowego. Umożliwia nam to wykonywanie pomiaru kiedy dziecko śpi, bez potrzeby świecenia światła w pokoju.

Termometr Rossmax HC700 mierzy nie tylko temperaturę ciała, ale także wybranych przedmiotów. Praktyczny i wygodny - pokaże nam temperaturę posiłku przygotowanego dla dziecka czy wody do kąpieli. Termometr robi pomiar bez wcześniejszego włączania. Wystarczy wcisnąć duży przycisk pomiaru, który znajduje się pod palcem. Dzięki temu obsługa termometru jest intuicyjna i bez problemu poradzą sobie z nim też starsze osoby.

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ROSSMAX TERMOMETR ELEKTRYCZNY 10 CM

ROSSMAX TERMOMETR ELEKTRYCZNY 10 CM